Onbespoten groenten bij molen De Oude Knegt
Naast meelproducten verkoopt De Oude Knegt sinds kort groenten en fruit van De Duintuin uit Heemskerk, een agrarisch zorgbedrijf voor ongespoten producten die worden verbouwd zonder gebruik van kunstmest of bestrijdingsmiddelen.
Bestellen gaat heel eenvoudig via internet en wie op zaterdag bij de molen zijn spullen ophaalt, rekent daar contant af. Het aanbod van de Duintuin is nu zeer uitgebreid. Veel gezonde seizoensgroenten zo van het land. Deze week: heerlijk zoete navelsinaasappelen in de aanbieding.
Probeer het gewoon eens uit! Bekijk de website of kom een keer langs op zaterdag in het molenwinkeltje. Het is goed voor het milieu en het smaakt beter. Bovendien profiteert de molen ook nog van deze nieuwe activiteit. www.duintuin.nl
Recent
- Commissie Samenlevingszaken, Algemene Zaken en Financiën (SAZ)
- Ondernemend Uitgeest - Drie vragen aan Lisette Wesselman van Leafs Flower Art
- “Ieder kind verdient het om gezien te worden en het beste uit zichzelf naar boven te kunnen halen”
- ICGT 2024 krijgt een Belgisch tintje met deelname Club Brugge en Anderlecht
- Het Braziliaanse Fluminense en FC Uitgeest nemen deel aan ICGT 2024
- Informatiepunt Digitale Overheid in Bibliotheek Uitgeest feestelijk geopend