Geen feestdagenactie, steun lokale ondernemers
16 oktober, 2020 - Uitgeest
Onze winkeliers en ondernemers in Uitgeest hebben de juiste maatregelen getroffen om u veilig te laten winkelen in deze coronatijden. Helaas kan door de verwachte drukte de feestdagenactie dit jaar niet doorgaan.
Het coronavirus heeft niet alleen een forse impact op restaurants en de horeca. Ook de kleinere ondernemers, boeren en producenten merken dit meteen. Gelukkig worden er steeds meer mooie initiatieven in het leven geroepen om lokale ondernemers te ondersteunen.
Kijk wat u kunt doen om de lokale ondernemers te steunen:
- Koop je speelgoed en andere cadeaus niet online maar in de winkel in Uitgeest.
- Laat je eten thuisbezorgen! Veel restaurants en cafés bieden een bezorgservice waardoor je thuis kunt genieten van hun heerlijke gerechten.
- Deel de acties en aanbiedingen van jouw favoriete lokale winkel/restaurant via jouw eigen social media kanalen.
- Koop een waardecheque of bon van uw favoriete winkel/restaurant en geef deze kado.
- Koop jouw groente, fruit, vlees, vis, zuivel en andere delicatessen zoveel mogelijk bij de lokale groenteboer, slagerij en andere speciaalzaken.
- Heb jij iets gekocht in een winkel en wil je dit artikel ruilen? Kies dan voor een tegoedbon in plaats van je geld terug. Hiermee kun jij later alsnog een nieuwe aankoop doen.
"Als het mogelijk is komt de feestdagenactie in 2021 weer terug" aldus de ondernemers van Uitgeest
Recent
- Commissie Samenlevingszaken, Algemene Zaken en Financiën (SAZ)
- Ondernemend Uitgeest - Drie vragen aan Lisette Wesselman van Leafs Flower Art
- “Ieder kind verdient het om gezien te worden en het beste uit zichzelf naar boven te kunnen halen”
- ICGT 2024 krijgt een Belgisch tintje met deelname Club Brugge en Anderlecht
- Het Braziliaanse Fluminense en FC Uitgeest nemen deel aan ICGT 2024
- Informatiepunt Digitale Overheid in Bibliotheek Uitgeest feestelijk geopend